درباره ما بیشتر بدانید!

سلام، ما چند نفر از رتبه های برتر کنکور داریم نکات مهم درس های اختصاصی رشته تجربی را گردآوری و در قالب تست و آزمون به دانش آموزان ارائه می دهیم، تا دانش آموزان بتوانند مهم ترین نکاتی را که برای شرکت در آزمون های آزمایشی و کنکور باید بدانند، از طریق این سوالات و با صرف کمترین زمان یاد بگیرند.

 اما چند نکته درباره این آزمون ها

  • آزمون های مکمل مطابق برنامه آزمون های قلم چی و گاج ( که برنامه ای شبیه به هم دارند) هست تا دانش آموزان نخواهند از دو برنامه مجزا پیروی کنند. این ویژگی آزمون ها، نه تنها برنامه ریزی شما را دچار اشکال نمی کند، بلکه ساختار و نظم دقیق تری را به مطالعه شما می دهد و درواقع شما می توانید از این آزمون ها برای کسب آمادگی جهت شرکت در دیگر آزمون های آزمایشی استفاده کنید.
  • آزمون های مکمل مبحثی است. مثلا برای گفتار یک فصل دو زیست دوازدهم ما نکات مهم آن را در قالب 20 تست (که در قالب یک آزمون است) برای شما قرار می دهیم و شما بعد از خواندن این مبحث از خودتان آزمون می گیرید. اینکه شما بعد از خواندن یک مبحث از خودتان آزمون بگیرید کمک می کند که بهتر بتوانید خودتان و در واقع کیفیت درس خواندنتان را ارزیابی کنید. و از آن مهم تر شما می توانید مهمترین نکات آن مبحث را در کمترین زمان یاد بگیرید.
  • ما تمام آزمون های هر پروژه را ( آزمون هایی که در طول دو هفته بین دو آزمون قلم چی هست می شوند آزمون های یک پروژه ) در شنبه هفته اول روی سایت قرار می دهیم و شما می توانید طبق برنامه شخصی خود بعد از خواندن هر مبحث، آزمون مربوط به آن مبحث را بدهید.
  • البته ما برای شما یک برنامه پیشنهادی هم قرار می دهیم و شما می توانید طبق آن برنامه پیش بروید، اما نوشتن یک برنامه که همه از آن راضی باشند، کار دشواری است. بنابراین اگر از برنامه پیشنهادی ما خوشتان نیامد می توانید با برنامه شخصی خودتان، بعد از خواندن هر مبحث آزمون مربوط به آن مبحث را بدهید.
  • این آزمون ها فقط برای دروس تخصصی است. (البته ایده هایی برای تقویت شما در دروس عمومی هم داریم که اگر توانستیم در طول سال آنها را اجرا می کنیم )
  • طبق تجربه شخصی ما، اینکه قرار است شما بعد از خواندن یک مبحث از خودتان آزمون بگیرید باعث می شود که تمرکزتان حین مطالعه افزایش پیدا کند و کیفیت درس خواندنتان بهتر شود و حتی ساعت مطالعه تان نیز بیشتر شود.
  • ما برای دوره های مختلف ( مثل دوره امتحانات نوبت اول، عید، بعد از عید و امتحانات نهایی ) برنامه خاصی، هم برای بچه های دوازدهمی و هم برای پشت کنکوری ها خواهیم داشت.
  • هزینه این ازمون ها برای کل سال تحصیلی 380 هزار تومان است. (واقعا این هزینه در قبال کاری که ما به شما ارائه می دهیم هزینه زیادی نیست )
  • این آزمون ها ویژه دوازدهم تجربی است.

نظرات برخی از دانش آموزان ما

نظرات برخی از دانش آموزان درباره آزمون های مکمل